Beste leden,

De kerstgroet hebben we jullie al doen toekomen. Dat er zoveel goede wensen de wereld over gaan in deze barre tijden is geweldig en hartverwarmend. Ik hoop dat dit niet eenmalig is maar dat we elkaar mooie dingen blijven wensen en niet vanzelf sprekend blijven vinden. Niets is vanzelf sprekend gebleken in het voorbije jaar. Dus op met goede moed, veel zin en (golf)plezier het nieuwe jaar in met elkaar en voor elkaar.

Nu iets anders. We zitten in de winter periode met veel neerslag. Onze baan kan slecht tegen veel water waardoor de baaneigenaar verplicht is om de holes 3 en 4  te laten sluiten. Daar komt nu bij dat vanaf heden geen trolley’s meer de baan op mogen. De personen die, om medische redenen, toestemming hebben uitgezonderd. Dus trolley’s thuis laten en de ouderwetse draagtas, zoals het ooit begon, uit de kast halen.

Fijne kerstdagen ook met uw dierbaren op afstand.

Fijne jaarwisseling en tot ziens op de baan.

Jan Looijestijn
Voorzitter.